MEDIATION

Медіація, в якості альтернативного вирішення спорів та конфліктів, уже давно знайшла популярність у всьому світі. В останні роки користуються попитом послуги медіаторів і в Україні. Основними перевагою такого врегулювання суперечок і конфліктів є можливість сторін виробити взаємовигідне рішення. Крім того, позасудове вирішення спірних питань дозволяє прискорити процес, а також значно знизити витрати на його врегулювання.

Адвокати LAW NET мають багаторічний досвід роботи в якості посередників. Ми знаємо як перевести діалог між сторонами з площини звинувачень в площину бажань, коли кожен учасник процесу бачить вигідний для себе варіант виходу з конфлікту. Саме це вміння є запорукою успішного вирішення будь-якій спірній ситуації, незалежно від природи конфлікту.

Якщо наша компанія виступає в ролі посередника при позасудовому вирішенні конфліктів і суперечок, то ми беремо на себе:

  • доскональне вивчення суті питання і розробку варіантів вирішення;
  • підготовку до проведення переговорів і організацію зустрічі сторін;
  • складання всіх необхідних документів;
  • супровід переговорного процесу, в тому числі участь в дебатах;
  • складання документів, які фіксують прийняте сторонами рішення.

Як показує практика, чим раніше адвокат залучається в якості медіатора, тим менше будуть часові і матеріальні витрати по процесу врегулювання. Якщо у вас виникла спірна ситуація, то звертайтеся в LAW NET за безкоштовною консультацією. Ви можете отримати відповіді на будь-які питання по телефону +38 044 209-73- 29 або замовивши зворотний дзвінок.