Law Net є однією з провідних юридичних  компаній України. Репутацію Law Net підтверджують більш ніж п'ятнадцять років практичного досвіду у сфері надання комплексного юридичного обслуговування та консалтингового супроводу діяльності та ділового співробітництва українських та іноземних компаній.

Сфери практик Law Net охоплюють різноманітні галузі права, серед яких
створення бізнесу, корпоративні та договірні відносини, податковий
консалтинг, врегулювання спорів в судовому та позасудовому порядку,
супровід операцій з нерухомістю та правовідносин в сфері
інтелектуальної власності.

Політику компанії формують принципи високих стандартів особистих, професійних та ділових якостей співробітників, розуміння потреб клієнтів, чіткості та своєчасності надання послуг. Це дає можливість Law Net підтримувати високий рівень юридичних послуг, дозволяє діяти в інтересах клієнтів, виправдовуючи їхню довіру, та в результаті бачити серед них багато успішних та відомих компаній.

Публікації

  • Шлях до власності

    Наважуючись придбати житло за кордоном, майбутньому власнику апартаментів біля моря потрібно пам'ятати: зручніше заплатити професійному консультанту за допомогу в оформленні угоди, ніж витрачати час на розуміння в деталях і тонкощах іноземного законодавства та вивчення незнайомої мови. Витрати на оплату послуг такого консультанта (або компанії-посередника) складають в середньому 1,5-3% вартості об'єкта.

  • Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-Промисловій палаті України

    Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-Промисловій палаті України (далі за текстом – «МКАС») є самостійною постійно діючою арбітражною установою (третейським судом), яка діє відповідно до Закону України «Про міжнародний комерційний арбітраж» від 24.02.1994 р. № 4002-XII, Положення про Міжнародний комерційний арбітражний суд при ТПП України (Додаток № 1 до Закону України «Про міжнародний комерційний арбітраж» від 24.02.1994 р. № 4002-XII) і Регламенту Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТТП України, затвердженого Рішенням Президіума ТПП України від 17.04.2007 р. протокол № 18 (1) (далі за текстом – «Регламент»).