Ліцензування

Ліцензія на туроператорську діяльність

Згідно із ст. 5 Закону України «Про туризм» туристичні оператори (далі - туроператори) - юридичні особи, створені згідно із законодавством України, для яких виключною діяльністю є організація та забезпечення створення туристичного продукту, реалізація та надання туристичних послуг, а також посередницька діяльність із надання характерних та супутніх послуг і які в установленому порядку отримали ліцензію на туроператорську діяльність.

Отже, туроператорська діяльність відноситься до видів господарської діяльності, які дозволено здійснювати лише за наявності ліцензії, яку видає Державне агентство України з туризму та курортів (Держтуризмкурорт) за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, буд. 14.

Завантажити перелік документів та порядок отримання ліцензії

Ліцензія на медичну практику

Відповідно до чинного законодавства України медична практика відноситься до видів господарської діяльності, які дозволено здійснювати лише за наявності ліцензії, яку видає Орган ліцензування. Органом ліцензування у сфері медичної діяльності є Міністерство охорони здоров'я України.

Завантажити перелік документів та порядок отримання ліцензії

Ліцензія на ветеринарну практику

Відповідно до чинного законодавства України ветеринарна практика відноситься до видів господарської діяльності, які дозволено здійснювати лише за наявності ліцензії, яку видає Орган ліцензування. Органом ліцензування у сфері ветеринарної діяльності є Головне управління ветеринарної медицини в м. Києві за адресою: м. Київ, вул. Волинська, буд. 12 (далі скорочено - «Управління»).

Завантажити перелік документів та порядок отримання ліцензії

  • ЗІНЕВИЧ ВАНДА ЕДУАРДІВНА

    Юрист

    Корпоративне право; Реєстрація, перереєстрація, ліквідація суб’єктів господарювання; Отримання документів дозвільного характеру; Реєстрація інвестицій