Економічна конкуренція

Економічна конкуренція – змагання між суб'єктами господарювання з метою здобуття завдяки власним досягненням переваг над іншими суб'єктами господарювання, внаслідок чого споживачі, суб'єкти господарювання мають можливість вибирати між кількома продавцями, покупцями, а окремий суб'єкт господарювання не може визначати умови обороту товарів на ринку.

Однак, методи та прийоми, які застосовують суб'єкти господарювання у цьому змаганні, не завжди відповідають правилам конкурентної боротьби, встановленим державою, що призводить до порушень конкурентного законодавства. Наслідки таких порушень можуть бути досить відчутними з огляду на арсенал санкцій, можливість застосування яких до порушників передбачена чинним законодавством.

За таких обставин актуальним є надання юридичного супроводу з метою попередження та недопущення порушень конкурентного законодавства, а у випадку вчинення порушення – захисту інтересів суб'єкта господарювання в процесі притягнення до відповідальності та мінімізації її негативних наслідків.