Бухгалтерський супровід/ Юр. адреса/ Аутстафінг

Бухгалтерський супровід

Компанія Law Net надає повний комплекс послуг з бухгалтерського супроводу діяльності компаній:

  • Ведення бухгалтерського та податкового обліку;
  • Надання консультацій з питань оподаткування;
  • Супровід перевірок контролюючих органів;
  • Підготовка необхідних документів до органів державної податкової служби, статистики, до позабюджетних фондів.

Юридична адреса в будь-якому районі міста Києва

При створенні юридичної особи виникає питання про юридичну адресу підприємства, на яку воно буде зареєстровано. Юридична адреса - це заявлене у процесі реєстрації місцезнаходження підприємства. Він вказується в установчих документах, на нього буде приходити кореспонденція підприємства, в тому числі і від фіскальних органів.

Ні для кого не секрет, що далеко не всі мають власні офісні приміщення, адресу яких можуть вказати в установчих документах своєї компанії. Також для багатьох не є прийнятним і оформлення власної справи за адресою прописки, адже в такому випадку на дану адресу можуть зателефонувати, здійснити виїзди, провести перевірки контролюючі органи, що заважатиме приватному життю. До того ж, на сьогоднішній день в українському законодавстві немає чіткого визначення юридичної адреси, під ним розуміють постійне місце розташування виконавчого органу, а також документації юридичної особи.

Наша компанія надає консультаційні послуги з можливості використання юридичних адрес для реєстрації юридичних осіб в будь-якому районі м. Києва.

  • ЗІНЕВИЧ ВАНДА ЕДУАРДІВНА

    Юрист

    Корпоративне право; Реєстрація, перереєстрація, ліквідація суб’єктів господарювання; Отримання документів дозвільного характеру; Реєстрація інвестицій