Врегулювання спорів

Звернення за професійною юридичною консультацією з метою врегулювання спору дозволяє дійти вирішення спору у найменш затратний спосіб та уникнути небажаних наслідків, пов'язаних із ускладненнями, які можуть виникнути внаслідок застосування неадекватних способів, методів та прийомів вирішення спорів. Професійна розробка стратегії та тактики вирішення конкретного спору, а також втілення у життя запланованих заходів є вкрай необхідною як для захисту порушеного права, так і для захисту від необґрунтованих, неправомірних посягань.

В деяких випадках розгляд справи в суді стає єдиним можливим шляхом вирішення спору. За таких обставин ми надаємо нашим клієнтам повний спектр послуг із судового супроводу вирішення спору з метою досягнення бажаного результату.

Знання та досвід, накопичені адвокатами компанії LAW NET, дозволяють нам захищати права і законні інтереси Клієнтів у всіх судах, передбачених Законом України «Про судоустрій і статус суддів», міжнародних арбітражах, а також супроводжувати виконання судових рішень на стадії виконавчого провадження.